Dekorowanie i stylizacje wnętrz

Przygotowanie nieruchomości
do transakcji

Jesteś tu, ponieważ chcesz

sprzedać lub wynająć nieruchomość…

mam rację? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię do siebie. Rozgość się i sprawdź, jak zachwycić potencjalnego klienta swoją ofertą, już na etapie ogłoszenia w Internecie. Dzięki Home Stagingowi znajdziesz nabywcę 3 razy szybciej i podniesiesz wartość transakcji nawet o 10%. 

Nazywam się Justyna Zaniewska. Jestem certyfikowaną homestagerką, dekoratorką
i stylistką wnętrz. Przygotowuję nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, dzięki czemu moi klienci sprzedają je szybciej i drożej. Przeprowadzam też metamorfozy wnętrz na cele osobiste. Przygotowuję koncepcje zaaranżowania wnętrz od
podstaw, a także pomagam przy mniejszych metamorfozach. Jestem ogromną fanką pięknie urządzonych balkonów, dlatego wspieram moich klientów
w stworzeniu im magicznych balkonów
lub tarasów. Stylizuję mieszkania zaprojektowane przez projektanów wnętrz
do sesji zdjęciowych.

Home Staging

Co to jest?

Home Staging to skuteczne narzędzie marketingowe wspierające sprzedaż i wynajem nieruchomości. Polega na przygotowaniu nieruchomości w jak najkrótszym czasie i przy możliwie najmniejszych nakładach finansowych osiągając jak najwyższą cenę transakcji. Nie trać więcej czasu i pieniędzy na utrzymywanie swojej nieruchomości na rynku. Wykorzystaj te środki mądrze i przygotuj się do procesu transakcji już dziś. 

Dla kogo? 

Z usługi Home Stagingu korzystają zarówno prywatni właściciele nieruchomości, jak również inwestorzy, pośrednicy nieruchomości
i firmy zarządzające najmem. Dzięki temu nie mają problemów ze znalezieniem lokatorów, osiągają wyższe kwoty najmu i sprzedaży,
a ich oferty cieszą się zainteresowaniem wśród określonej grupy docelowej. Nie tracą czasu na prezentowanie nieruchomości zbyt szerokiej grupie odbiorców. W konsekwencji, klienci decydują się szybciej na kupnolub wynajem nieruchomości.

Aranżacje wnętrz

Metamorfozy osobiste

Moją misją jako dekoratorki jest tworzenie pięknych i dopasowanych do właścicieli wnętrz, które będą robić efekt „wow”. Chciałabym, żeby Twoje życie stało się przyjemniejsze dzięki temu, że zadbam o miejsce, które Cię otacza na codzień. Prywatnie jestem ogromną pasjonatką klimatycznie urządzonych balkonów i tarasów. Stąd też w mojej ofercie znajdziesz usługę metamorfoz balkonowych. Doradzę Ci jak dobrać odpowiednie rośliny i urządzić przytulny balkon, zachowując prywatnośc w miejskiej dżungli. 

Przestrzeń komercyjna

Jeśli posiadasz lokal usługowy, restaurację, biuro, salon kosmetyczny, sklep lub inną przestrzeń komercyjną ta usługa jest dla Ciebie. Chcesz, żeby stała się bardziej przytulna, zachęcająca, zapadająca w pamięć lub potrzebujesz stworzyć aranżację dopasowaną do sezonu np. świątecznego. Z ogromną przyjemnością przygotuję dla Ciebie taką aranżację. Jeśli planujesz sesję zdjęciową, produktową itp., mogę przygotować na jej potrzebę specjalną aranżację.

 

Sprawdź, jeśli

jesteś pośrednikiem nieruchomości

Jako osoba zajmująca się profesjonalnie obrotem nieruchomościami, na pewno wiesz, jak bardzo atrakcyjność oferty wpyłwa na czas i wysokość transakcji. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy – napisz do mnie
e-mail. 

Napisz do mnie, jeśli:

  • chcesz mieć w swoim portfolio tylko atrakcyjne oferty nieruchomości
  • chcesz, żeby Twoje transakcje przebiegały szybciej
  • chcesz się dowiedzieć jak przekonać Klienta do home stagingu
  • chcesz zwiększyć ilość przeprowadzanych transakcji
  • chcesz nawiązać ze mną współpracę i poznać indywidualne warunki

OPINIE MOICH KLIENTÓW

Jeśli zastanawiasz się nad metamorfozą swojego wnętrza to trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce! Realizacja usługi przez Just Home Staging Justyna Zaniewska wykonana została na najwyższym poziomie i z doskonałym zrozumieniem moich potrzeb. Świetny kontakt z Justyną, która idealnie rozwiązała wszystkie moje dylematy zasypując mnie bardzo dobrymi radami.

Podsumowując moja sypialnia wyszła przepięknie i zdecydowanie podniosła komfort jej użytkowania. Polecam Just Home Staging Justyna Zaniewska całym sercem i z pewnością wrócę z zapotrzebowaniem na metamorfozy kolejnych pomieszczeń.

Anna M.

Justyna pomogła mi przygotować mieszkanie do sprzedaży. Uważałam, że nie jest szczególnie rokujące, a tymczasem Justyna zmieniła je tak, że agenci i klienci dzwoniący w odpowiedzi na ogłoszenie pytali czy to jest wizualizacja czy naprawdę jest tak pięknie. Justyna jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, uparta kiedy trzeba 😉 i kiedy wie, że Jej propozycja poparta wiedzą zaprocentuje. Mieszkanie sprzedało się sprawnie pomimo przestoju na rynku. Polecam!

Agnieszka K.

Justyna Zaniewska z Just Home Staging przeprowadziła metamorfozę mojego salonu. Efekt jest zachwycający! Wprowadzone zmiany sprawiły że salon jest dużo bardziej przestronny i funkcjonalny a spędzanie w nim czasu stało się przyjemnością. Justyna ma ogromną wiedzę i pasję, co widać było na każdym etapie współpracy. Dziękuję!

Klaudia K.

Pani Justyna we współpracy z p. Agnieszką dokonały kompletnej metamorfozy mieszkania żony. Dzięki ich pracy mieszkanie wynajęło się w kilka dni po opublikowaniu oferty. Wszystkie prace wykonane zostały terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W przyszłości z pewnością ponownie skorzystamy z ich usług, które każdemu polecam.

Tomasz Sz.

Współpraca z Justyną to czysta przyjemność. Aranżacja salonu przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Mieszkanie nie zmieniło swojego adresu ale przebywając w salonie, który zyskał nową odsłonę czuję się jakbym zmieniła mieszkanie 🙂
Współpraca od samego początku na najwyższym poziomie- bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy, konsultacje online, szybki czas odpowiedzi i całej realizacji sprawiły, że jeśli miałbym podjąć ponownie decyzję o współpracy, zrobiłabym to z zamkniętymi oczami i moim wyborem byłaby mega profesjonalna i kochająca to co robi Justyna 🙂

Paulina R.

Justyna świetnie wydobyła potencjał z mieszkania, które sprzedawaliśmy – do tego stopnia, że aż szkoda było sprzedawać 🙂 Byliśmy pewni, że nic nie da się zrobić, by poprawić jego wygląd bez ponoszenia dużych wydatków, na które nie mogliśmy sobie pozwolić. Mieszkanie było do generalnego remontu, ale okazało się, że bez remontu można je całkiem odmienić i pokazać jego walory (które wcześniej były bardzo głęboko ukryte!)
Finalnie mieszkanie sprzedaliśmy kilka dni po wykonaniu home stagingu przez Justynę, a wcześniej nie udało nam się go sprzedać przez ponad 2 miesiące (mimo obniżania ceny!)
Z perspektywy – polecam skorzystać z wprawnego oka Justyny, zanim obniży się cenę, bo ta inwestycja na prawdę się zwraca.

Helena I.

Polecam współpracę z Justyną. Justyna stworzyła stylizację mieszkania mojego projektu do sesji zdjęciowej. Stylizacja była wisienką na torcie, a efekt finalny wyszedł świetnie. Justyna zarówno przed sesją, jak i w trakcie czynnie uczestniczyła w stylizacji
i proponowała nowe rozwiązania. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze.
Polecam i na pewno ponownie skorzystam z usług Justyny 🙂

Bogna B.

Panią Justynę poleciła nam znajoma znajomej. Chcąc szybko wyremontować mieszkanie w Warszawie szukałam osoby , która ogarnie ekipę. Kiedy okazało się , że potrzebny jest elektryk i parkieciarz znalazła dobrych fachowców. Sprawnie zrealizowała projekt, wręcz poganiała mnie w podejmowaniu decyzji. Była na miejscu w razie nieoczekiwanych zdarzeń, załatwiała rzetelnie mnóstwo spraw. Polecam każdemu, kto nie ma czasu lub tak jak ja nie mieszka w Warszawie.

Renata Ł.

Justyna z JustHomeStaging pomogła mi przy aranżacji przestrzeni biurowej – często wpadała na pomysł, o którym nawet nie pomyślałam, za co jestem jej bardzo wdzięczna! Od początku wzbudza zaufanie i nawet gdy nie byłam czegoś na 100% pewna to za chwilę okazywało się, że efekt całości przechodził moje oczekiwania. Justyna słucha klienta i jego potrzeb, pokazuje alternatywy do danego produktu, ale też jest stanowcza, więc projekt sprawnie idzie do przodu. Szczerze polecam!!

Róża B.

Instagram @justhomestaging

Moja pasja, to moja praca…