WARSZTATY STACJONARNe

Między Nami Homestagerkami

JustDejli

O WARSZTATACH

Wykładamy kawę na ławę. Dzielimy się swoim know-how, pokazujemy jak wygląda ten biznes od środka i uczymy stylizacji.

Jeżeli chcesz zacząć działać w home stagingu lub poukładać sobie już działający biznes, a przy tym nawiązać fajne, wspierające znajomości i wymienić doświadczeniami – to nie może Cię zabraknąć na naszych warsztatach!

..a jak nas już trochę znasz to dobrze wiesz, że te warsztaty będą pełne energii i dobrej zabawy 🙂

Zapoznaj się z programem warsztatów!

Do zobaczenia!  Just&Daily

Między Nami Homestagerkami

Poznaj prowadzące

Justyna Zaniewska

Certyfikowana homestagerka i dekoratorka wnętrz. Od ponad dwóch lat tworzy markę Just Home Staging, specjalizując się w przygotowywaniu nieruchomości do transakcji i tworzeniu spersonalizowanych aranżacji wnętrz dla klientów indywidualnych. Autorka e-booka „Balkon Twoich Marzeń”. Wyróżniona pierwszą nagrodą na Gali Home Stagingu 2022 w kategorii „Sprzedaż mieszkania niezamieszkałego”. 

Agnieszka Stefanowicz

Certyfikowana homestagerka, która w niespełna rok postawiła sprawnie działający homestagingowy biznes i zbudowała rozpoznawalną na rynku markę osobistą. Na co dzień wspiera home stagerki w formie konsultacji 1:1 i lokalnych branżowych spotkań w Krakowie. Współzałożycielka EAHSP Polska. W swoim mieszkaniu otwiera przestrzeń wsparcia i rozwoju dla kobiet rozwijających swoje biznesy.

Między Nami Homestagerkami

Co wyróżnia nasze warsztaty?

Kameralność

6 osobowe grupy to możliwość lepszego poznania się, przepracowania konkretnych tematów i casów oraz więcej czasu na praktykę stylizacji!

Twój komfort jest dla nas najważniejszy!

Wiedza biznesowa

To nie zabawa a biznes, którego prowadzenie powinno przynosić Ci zarówno profity finansowe jak i satysfakcję i spokojny sen.

Podczas paneli biznesowych ułożysz swój biznes na swoich zasadach!

Praktyka

Poznane podczas panelu zasady i tipy będziesz mogła od razu zastosować podczas warsztatów, pod naszym czujnym okiem.

Będziemy stylizować poszczególne strefy w mieszkaniu wykorzystując zastane zasoby.

Między Nami Homestagerkami

Posłuchaj opinii

Harmonogram warsztatów

8:30 – 9:00 – poranna kawka z Just&Daily

9:00 – 11:00 – prowadzenie biznesu w Home Stagingu – praca z inwestorem

11:00 – 13:00 – operowanie stanem zastanym w nieruchomości – case study

13:00 – 13:30 – lunch i kawa (w cenie warsztatów)

13:30 – 15:00 – stylizacja – zasady i zajęcia praktyczne

15:15 – 17:00 – wyceny i social media – ogarnij to

17:00 – 17:30 – networking i pożegnanie

kurs home staging

Czego możesz się spodziewać?

– 9h intensywnych, merytorycznych i praktycznych warsztatów z praktykami branży

– lunch i przerwy kawowe z przekąskami

– zdjęcia z warsztatów od profesjonalnego fotografa do wykorzystania na social mediach

– wgląd w nasze tabelki, wyceny, oferty, całe know how, które pozwoli Ci zacząć działać świadomie w HS

– ćwiczenia ze stylizacji – omówienie zasad stylizacji wnętrz

– prezenty od partnerów wrsztatów

– nowe i cenne znajomości w branży

– tabele i chcecklisty na których pracujemy, które otrzymasz po szkoleniu

– odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania

 

Najczęstsze pytania

Czy będą warsztaty w Warszawie?

Nie, warsztaty organizujemy tylko w Krakowie, w mieszkaniu Dejli na Krakowskim Kazimierzu. Chcemy tworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę dla Was i dla nas. Nie wyobrażamy sobie uzyskać taki efekt w wynajmowanej sali.

Czym Wasze warsztaty różną się od innych?

Na warsztatach dzielimy się naszą całą wiedzą z prowadzenia biznesu w branży Home Stagingu. Odpowiadamy na wszystkie pytania, mówimy o wycenach, pokazujemy prawdziwe case study, od kontaktu z klientem, przez ofertę, realizację, aż po opinię.

Czy są certyfikaty?

Tak, ukończenie warsztatów wiąże się z otrzymaniem certyfikatu.

Jestem na początku drogi, czy warsztaty są dla mnie?

Tak, w warsztatach brały udział zarówno dziewczyny, które planują rozpocząć pracę w branży oraz te, które już działają, ale potrzebują odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań. No i wsparcia, które dajemy, nawet po zakończeniu warsztatów. Mamy ze sobą kontakt, zawsze możesz do nas napisać i się poradzić.

Jakich efektów można się spodziewać?

Widzimy, że po naszych warsztatachdziewczyny śmiało ruszają ze swoimi biznesami. Zdobywają pierwszych klientów, działają w social mediach, są o wiele bardziej pewne siebie i wartości, którą są w stanie dać Klientowi. Historie naszych uczestniczek omówiłyśmy w live, który został zapisany na naszych profilach – link.

Cieszę się, że byłam. Takie warsztaty zawsze rozwijają, układaja wiedzę i dają kopa energetycznego. Fajnie prowadzone, rzetelnie i z sercem. Podobało mi się też, że była fotografka i dzięki temu mamy nie tylko pamiątkę, ale też kilka kadrów do wykorzystania na SM. Plakaty też świetny pomysł. Jeśli chodzi o ilość osób to 6 jest tak optymalnie. Generalnie bardzo na plus 🙂

Kasia Wolny – @studio42_nieruchomosci

Jestem mega zadowolona z warsztatów - z organizacji, atmosfery i ilości przekazanej wiedzy. Bardzo podobały mi się zajęcia praktyczne. Całość warsztatów oceniam na 5+. Myślę, że dla początkujących osób bardzo ważny jest feedback, jeśli chodzi o stylizację, tzn. to, żeby wiedziały co mogłyby poprawić w swoich stylizacjach, żeby były zgodne z zasadami, bo na początku nie każdy o tych zasadach pamięta 😉

Magdalena Sekreta – @home_staging_my_way

Dziewczyny, te warsztaty to złoto! Cieszę się, że mogłam być częścią tego wydarzenia i uczyć się od najlepszych:)

Paulina Kotyrba

Organizacja doskonała. Wszystkiego pod dostatkiem, świetne zaplecze do pracy i do wykładów. Kameralna atmosfera - jak dla mnie idealna. Zaangażowanie i otwartość Agi i Justyny, inspiruje i motywuje. Dzięki dziewczyny!!! Dobra robota!

Joanna Szot – @home_staging_szot

W zeszłą sobotę miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach, które, nie przesadzam, zmieniają życie ☺️ #miedzynamihomestagerkami @justhomestaging i @homestaging_daily nie tylko przekazały nam ogrom homestagingowej wiedzy, ale też stworzyły atmosferę ciepła i serdeczności. Coś cudownego, było to nie tylko pełne istotnych faktów szkolenie, ale też spotkanie, niczym w gronie najbliższych przyjaciół - motywujące i radosne. Dziewczyny, robicie to dobrze. Wielkie DZIĘKUJĘ Wam za motywacyjnego kopa i dużo pysznej kawy #lepiejpićkawęniżnie

Agnieszka Chosianna – @taka_pani_homestaging

Dziewczyny wiem, że się powtarzam, ale co tam o dobrych rzeczach trzeba mówić głośno. Było super pod każdym względem: merytorycznym, biznesowym i co najważniejsze stworzyłyście super atmosferę…wczoraj polecałam Wasze warsztaty jednej z dziewczyn, która napisała do mnie „opowiadaj jak było” odpisałam jej między innymi, że poza wartościami merytorycznymi nie było dystansu pomiędzy „Paniami prowadzącymi”, a uczestniczkami - dzięki czemu można było bez obaw zadawać pytania, na które zawsze była odpowiedz, która rozwiewa wszelkie wątpliwości…. Dziękuję❤️

Agata Maciejczyk – @beauty_soft_loft

Dziewczyny, największą wartością tego warsztatu jest KONKRET, którego brakuje na innych tego typu szkoleniach - plany, kosztorysy, narzędzia pracy! No i spora dawka MOTYWACJI! Dzięki wielkie, że mogłam być częścią tej pierwszej, wyjątkowej edycji.

Ania – @irysovo.home

Newsletter

Zapisz się i nie przegap kolejnej edycji!

.

#miedzynamihomestagerkami